Lekarze Gliwice

Radiolog

gliwickie centrum medyczne
kościuszki 29
44-100 Gliwice

Jestem wdzięczna Panu doktorowi za - można by powiedzieć- uratowanie mi życia. Pan doktor wykonał embolizacje tetniaka mózgu. Zabieg przebiegł bez powikłań. Jestem trzeci tydzień po zabiegu i czuję się świetnie. Bardzo dziękuję Panu Doktorze. Polecam. Pacjentka Joanna C.
Opinia dodana przez: JOANNA

lek. dent. Mariola Karłowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Violetta Kowalik

Internista, Kardiolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Andersa 3 m. 3
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz,kompetentna ,poswięca czas dla pacjenta,tłumaczy a zarazem dokładnie i wnikliwie analizuje wyniki badań,dyscyplinuje pacjentów-jednym słowem W S P A N I A ŁA---SZKODA ,że nie pracuje juz w SCCS w Zabrzu

lekarz Beata Adamus-Sitkiewicz

Radan - Med Sp. z o. o. Zakład Lecznictwa
ulica Basztowa 3
44-164 Gliwice

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Posiada odpowiednie podejście zarówno do dorosłego, jak i małego pacjenta. Dla mnie jako rodzica ważne jest by lekarz posługiwał się nie tylko specjalistycznymi określeniami, ale również posiadał umiejętność wytłumaczenia obecnego stanu zdrowia dziecka w sposób jak najbardziej przystępny. Pani doktor pomogła nam wyleczyć oko niemowlaka, dzięki czemu ominął nas pobyt w szpitalu.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Małgorzata Kaszuba

Radiolog

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Wnikliwy radiolog,który nie pomija niczego,nawet najmniejszych zmian. Opis dokładny i rzetelny w kierunku onkologicznym. Bardzo Dziękuję za opis mojego TK.
Opinia dodana przez: Paweł K

lekarz Tomasz Krużel

Internista, Transplantolog

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Świetny specjalista, a przede wszystkim cudowny człowiek. Z cierpliwością tłumaczy plan leczenia, empatyczny i bardzo uprzejmy. Oby więcej takich lekarzy.

lek. dent. Urszula Żurawska-Kapko

Dolnych Wałów 20/3
Gliwice

Bardzo kompetentny, doświadczony lekarz. Fachowość, precyzja i niezwykła sumienność w wykonywaniu zawodu. Rzetelność , zaufałam Pani doktor około 25 lat temu i nic do dziś się nie zmieniło. Mając blisko 60 lat w dalszym ciągu mam wszystkie swoje zęby.. Polecam bez wahania Panią doktor, wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Anna Legaszewska

Dubois 16
41-200 Gliwice

Polecam tą stomatolog. Pani doktor jest przesympatyczna, bardzo staranna, dokładnie tłumaczy co będzie robić.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. stom. Barbara Waligóra-Piętak

Chirurg stomatolog

Gabinet
ul. Kłodnicka 10/1
44-100 Gliwice

Super stomatolog. Świetne podejście do pacjenta, który przychodzi na kolejną wizytę bez stresu :) Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Polecam!!!

lek. dent. Anna Kwiecińska

Szkoła Rodzenia
Stanisława Moniuszki 11
44-100 Gliwice

Przyjechałem z Holandii wyrwać 3 zęby aby potem wstawić protezkę.Umówiony byłem z innym stomatologiem w Prodental Clinic w Gliwicach na ul.Orlickiego.Pan doktor nie mógł mnie przyjąć więc w jego zastępstwie polecono mi panią doktor Anne Kwiecińską.Moje nastawienie do wizyty było co najmniej -mieszane. Pani doktor mile mnie zaskoczyła.Młoda ,fajna stomatolog nie wyrwała mi zębów odbudowując je super ,bez najmniejszego nawet bólu! Nawet zastrzyk nie bolał!. Wszystko co było robione ,zostało ...
Opinia dodana przez: Janusz

lek. med. Łukasz Waliczek

NZOZ MediCare
ul. Kozielska 325 44-164 Gliwice
Gliwice

To jest lekarz godny polecenia. Pacjent nie czuje się jak "kolejna kartoteka z chorobą". Jest cierpliwy dla pacjentów oraz bardzo uprzejmy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Jacek Skrzypczak

ulica Kozielska 4
44-100 Gliwice

Bardzo polecam dra Skrzypczaka za jego dokładność i skrupulatność. Jest spokojny, rzeczowy i słucha pacjenta. Inny lekarz stomatolog polecił mi Pana doktora jako "specjalistę od estetyki". Cieszę się, że trafiłam właśnie do niego.
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Ginekolog położnik
                                       dr Magdalena Ciaciura-Jarno

dr Magdalena Ciaciura-Jarno

44-100 Gliwice

Wizyta przebiegła sprawnie i szybko, wykonane zostały wszystkie badania. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna. Pani doktor konkretna, odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania. Szczerze polecam wizytę.
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Diabetolog
                                       prof. dr hab. n. med. Ewa  Otto-Buczkowska

prof. dr hab. n. med. Ewa Otto-Buczkowska

Diabetolog, Pediatra

44-100 Gliwice

Pani doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Przesympatyczny lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pozdrawiam
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Dietetyk
                                       mgr Karolina  Macha

mgr Karolina Macha

Dietetyk

44-100 Gliwice

Bardzo dokładna, rzeczowa i uprzejma Pani dietetyk. Pani Karolina poświęciła mi dużo czasu i przygotowała kompleksową dietę odpowiednią przy moim schorzeniu. Po paru wizytach jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Karoliny. Polecam

lekarz Anna Polakiewicz-Gilowska

Onkolog

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Lecze sie u tego lekarza już od ponad 10 lat, zaczęłam chodzić do niego jeszcze jak przyjmował w państwowej przychodzni. Nigdy nie zamieniłabym go na innego lekarza. Prowadził moje dwie ciąże, w tym druga zagrożoną. Będąc na wczasach za granicą na początku drugiej ciąży (wtedy zaczęły sie moje problemy) zawsze mogłam do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i w miarę możliwości służył poradą. Miałam jeden zabieg usunięcia ...

dr n. med. Tomasz Walawender

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

B dental
Chemiczna 3
44-100 Gliwice

Wszytko pięknie ładnie, ale poświęcenie czasu dla pacjenta to minimalizm ... ważne aby szybko i jak najwięcej zębów na raz zrobić - dla mnie podejście czysto na kasę

dr Sylwia Wójcik

Chirurg stomatolog

gabinet stomatologiczny
Zubrzyckiego
44-100 Gliwice

Bardzo dobry stomatolog z super podejściem do dzieci,w moim przypadku 100%satysfakcji. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Rafał Sołtysek

ulica Gruszczyńskiego 3
44-100 Gliwice

Tylu lekarzy szukało przyczyny mojej choroby, dopiero dr. Sołtysek poprawnie ją zdiagnozował. NAPRAWDĘ POLECAM I DZIĘKUJE.